Nawigacja

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach
  11-200 Bartoszyce, Wojciechy 66
 • 89 761 58 41
liczba odwiedzin: 251173
Czwartek 26.04.2018

Kalendarz

Wiadomości

 • 24.02.2018

  Kronika klasy II - Obrazek 1 Kronika klasy II - Obrazek 2 Kronika klasy II - Obrazek 3 Kronika klasy II - Obrazek 4

  Kronika klasy II - Obrazek 5 Kronika klasy II - Obrazek 6 Kronika klasy II - Obrazek 7 Kronika klasy II - Obrazek 8

  Agnieszka Sroczak

 • 21.04.2018

  Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dnia21 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bartoszycach odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jak co roku drużyna naszej szkoły wzięła też udział w tym turnieju. Zespół wystąpił w następującym składzie:

  Jabłonowski Gabriel, Marks Łukasz,  Jasiecka Jolanta, Aleksandra Kowalska  –   kl. VII

  Turniej składał się z trzech części, które były sumowane do końcowej klasyfikacji. W pierwszej sprawdzane były wiadomości z  opanowania przepisów ruchu drogowego, w drugiej trzeba było wykazać się umiejętnościami z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w konkretnej, zaistniałej sytuacji (cała drużyna spisała się w tej konkurencji wspaniale, ponieważ zdobyliśmy 18 punktów na 20 możliwych). W ostatniej, najbardziej widowiskowej i jednocześnie bardzo trudnej, należało pokonać rowerem tor przeszkód, który wszystkim uczestnikom sprawiał ogromne trudności. Jednak i tu daliśmy sobie radę, ponieważ wszyscy pojechali znakomicie. W ubiegłym roku  w końcowej klasyfikacji otarliśmy się o podium zajmując ogólnie IV miejsce, a w bieżącym wróciliśmy do szkoły z piękną statuetką i dyplomem za III miejsce. Minimalnie przegraliśmy o II miejsce z Krawczykami. Na osiem startujących drużyn z całego powiatu jest to bardzo dobry wynik. Startujący zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne, którymi były akcesoria rowerowe w formie oświetlenia przednieg

 • 20.04.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • 13.04.2018

  W piątek 13.04.2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach odbyło się kolejne „Rodzinne budowanie”. Tym razem zespoły składające się z minimum 1 dziecka  i jednej osoby dorosłej budowały domki dla owadów. Do wspólnej pracy i aktywnego, a przede wszystkim rodzinnego spędzenia wolnego czasu przystąpiło 6 zespołów. Korzystając z przygotowanych przez szkołę materiałów i merytorycznych wskazówek leśniczego Pana Zbigniewa Chorwackiego, który  całą pracę obserwował i wspierał merytorycznie, zbudowały one 6 oryginalnych konstrukcji. Zostaną one wykorzystane do stworzenia szkolnego „Hoteliku dla owadów”.  Dodatkowo w najbliższym czasie dzięki wsparciu Nadleśnictwa Górowo Iławeckie prace zostaną ocenione i nagrodzone.  Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom za pomoc w realizacji naszego zamierzenia, uczestnikom za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok. 
  Organizatorzy
  Daria Stepaniuk i Krzysztof Osowski

  ,,Rodzinne budowanie" - Obrazek 1

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach
  11-200 Bartoszyce, Wojciechy 66
 • 89 761 58 41

Galeria zdjęć