Bip

• 18.04.2024

Moduł Dokumenty szkoły został zmodyfikowany

• 27.03.2024

W naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował "Dzień bez plecaka". Uczniowie spakowali swoje książki we wszystko prócz plecaków. Wyobrażnia dzieci nie zna granic i mogliśmy się o tym przekonać w tym dniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Natalia Maciejewska-Markiewicz

• 21 marca to szczególna data w kalendarzu. Tego dnia obchodzimy Perwszy Dzień Wiosny. Jak każe stara tradycja naszej szkoły, pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę. Uczniowie ósmej klasy przygotowali Marzannę, która symbolizuje zimę. Wspólnie udaliśmy się na przygotowane wcześniej ognisko i cóż... każdy wie co, było dalej. Marzanna uleciała z dymem jak zima z kalendarza. W naszych klasach pojawiła się prawdziwa wiosna - przyniosła słodkości i nawet zaśpiewała z nami piosenkę. Zresztą sami zobaczcie oglądając fotorelację :)

• 28.02.2024

Dnia 28.02.2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Halowej w Bezledach o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce.

O puchar rywalizowało 6 drużyn, spośród których najmocniejsza okazała się reprezentacja gospodarzy SP. Bezledy która wygrała wszystkie swoje mecze. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce, a trzecie przypadło drużynie z Kinkajm.

Wyniki spotakń naszej drużyny:

Wojciechy - Krawczyki 3:1

Wojciechy - Bezledy 0:2

Wojciechy - Galiny 3:1

Wojciechy - Żydowo 5:2

Wojciechy - Kinkajmy 3:3

• 13.03.2024

W dniu 12.03.2024r. uczniowie kl. III brali udział w wycieczce do sali edukacyjnej „Ognik” w Powiatowej Straży Pożarnej w Bartoszycach.

Podczas zajęć strażacy w sali edukacyjnej „Ognik” przeprowadzili zajęcia z zakresu bezpieczeństwa z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych. Dzieci mogły poczuć się przez chwilę jak prawdziwi strażacy, bo przebrały się w mundury strażackie, założyły też hełmy. Dzięki ciekawemu opowiadaniu strażaka, który był naszym przewodnikiem uczniowie poznali zasady zachowania się w razie pożaru.