Nawigacja

Nawigacja

 • Kronika klasy II

  24.02.2018

  Kronika klasy II - Obrazek 1 Kronika klasy II - Obrazek 2 Kronika klasy II - Obrazek 3 Kronika klasy II - Obrazek 4

  Kronika klasy II - Obrazek 5 Kronika klasy II - Obrazek 6 Kronika klasy II - Obrazek 7 Kronika klasy II - Obrazek 8

  Agnieszka Sroczak

 • Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  21.04.2018

  Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dnia21 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bartoszycach odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jak co roku drużyna naszej szkoły wzięła też udział w tym turnieju. Zespół wystąpił w następującym składzie:

  Jabłonowski Gabriel, Marks Łukasz,  Jasiecka Jolanta, Aleksandra Kowalska  –   kl. VII

  Turniej składał się z trzech części, które były sumowane do końcowej klasyfikacji. W pierwszej sprawdzane były wiadomości z  opanowania przepisów ruchu drogowego, w drugiej trzeba było wykazać się umiejętnościami z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w konkretnej, zaistniałej sytuacji (cała drużyna spisała się w tej konkurencji wspaniale, ponieważ zdobyliśmy 18 punktów na 20 możliwych). W ostatniej, najbardziej widowiskowej i jednocześnie bardzo trudnej, należało pokonać rowerem tor przeszkód, który wszystkim uczestnikom sprawiał ogromne trudności. Jednak i tu daliśmy sobie radę, ponieważ wszyscy pojechali znakomicie. W ubiegłym roku  w końcowej klasyfikacji otarliśmy się o podium zajmując ogólnie IV miejsce, a w bieżącym wróciliśmy do szkoły z piękną statuetką i dyplomem za III miejsce. Minimalnie przegraliśmy o II miejsce z Krawczykami. Na osiem startujących drużyn z całego powiatu jest to bardzo dobry wynik. Startujący zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne, którymi były akcesoria rowerowe w formie oświetlenia przedniego i tylniego roweru.  Nasza drużyna zadeklarowała, że w następnym roku poprawią swoją lokatę i będą starali się wygrać te eliminacje i pojechać na zawody wojewódzkie. Uczniów do turnieju przygotował Kuźmicz Bogdan.

  Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Obrazek 1

  Bogdan Kuźmicz

   

 • Konkurs recytatorski

  18.04.2018

  Konkurs recytatorski - Obrazek 1

 • 20.04.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • ,,Rodzinne budowanie"

  13.04.2018

  W piątek 13.04.2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach odbyło się kolejne „Rodzinne budowanie”. Tym razem zespoły składające się z minimum 1 dziecka  i jednej osoby dorosłej budowały domki dla owadów. Do wspólnej pracy i aktywnego, a przede wszystkim rodzinnego spędzenia wolnego czasu przystąpiło 6 zespołów. Korzystając z przygotowanych przez szkołę materiałów i merytorycznych wskazówek leśniczego Pana Zbigniewa Chorwackiego, który  całą pracę obserwował i wspierał merytorycznie, zbudowały one 6 oryginalnych konstrukcji. Zostaną one wykorzystane do stworzenia szkolnego „Hoteliku dla owadów”.  Dodatkowo w najbliższym czasie dzięki wsparciu Nadleśnictwa Górowo Iławeckie prace zostaną ocenione i nagrodzone.  Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom za pomoc w realizacji naszego zamierzenia, uczestnikom za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok. 
  Organizatorzy
  Daria Stepaniuk i Krzysztof Osowski

  ,,Rodzinne budowanie" - Obrazek 1

 • 10.04.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • Zbrodnia katyńska

  10.04.2018

   

  ,,Mogiłami znaczona jest historia Polski...

  Takiej mogiły … jeszcze nie było...”

  Kozielsk, Starobielsk, Ostaszków – to nazwy trzech obozów, w których od jesieni 1939 do wiosny 1940 roku NKWD przetrzymywało polskich jeńców wojennych. Na zawsze weszły one do naszej narodowej historii. 5 marca 1940 roku Biuro Polityczne Związku Sowieckiego podjęło decyzję o wymordowaniu okolo 25700 tysięcy Polaków z obozow dla jeńców wojennych i więzień.

  Od 3 kwietnia do 11 mają 1940 roku, zamordowano w lesie katyńskim 4421 osób, w Miednoje 6311 osób. Ponadto 7305 osób zamordowano w innych więzieniach i łagrach. Setki tysięcy Polaków trafiły na przymusowe osiedlenie, a na zagarniętych wschodnich ziemiach Rzeczypospolitej niszczono wszędzie ślady polskości.

  13 kwietnia 1943 roku Niemcy ogłosili odkrycie grobów polskich oficerów w lesie katyńskim pod Smoleńskiem. Wszystkie zwłoki nosiły ślady kuli w tyle głowy, część miala ręce związane z tyłu, a usta zakneblowane trocinami.

  Szczątki pozostałych ponad 17 tys. oficerów i innych jeńców polskich z trzech obozów odnaleziono dopiero po pięćdziesięciu latach. Zostali oni wymordowani w kaźniach NKWD w Kalininie i Charkowie, a pochowani w miejscowości Derkacze w pobliżu Charkowa oraz w Miednoje koło Tweru. Doły śmierci na zawsze miały ukryc ciala pomordowanych i prawdę o zbrodni.

  Świat miał się nigdy nie dowiedzieć...

  Zbrodnia katyńska - Obrazek 1

  Teresa Bryła

 • Z wizytą w Korei Południowej

  04.04.2018

  4 kwietnia 2018r. okazał się w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach dniem wyjątkowym , nie tylko dlatego że był to pierwszy dzień nauki po przerwie świątecznej ale przede wszystkim ze względu na gości, których społeczność szkolna miała okazję przyjmować.   Na zaproszenie dyrektora szkoły odwiedziła naszą szkołę  SeulKi Yun (Korea Południowa) - instruktorka aerobiku, tańca (k-pop, jazz, hip-hop) i spinningu, nauczycielka angielskiego, która po dwuletniej podróży po świecie (m.in. Iran, Meksyk, USA, Francja)
  zrobiła roczny przystanek na eksplorację Polski, gdzie odkrywa polską kuchnię a w wolnym czasie uczy się języka polskiego. Drugim gościem był Rafał Paprocki (Polska), urodzony w Reszlu, dzieciństwo spędził w Bartoszycach i Giżycku, absolwent WAT w Warszawie, ukończył informatykę na Wydziale Cybernetyki. Po studiach pracował jako koordynator projektów IT  i programista. Niedawno wrócił do Polski po skończonych  w Korei Południowej studiach doktoranckich.
  Spotkanie miało raczej „roboczy” charakter. Pierwszą jego część wypełniła przygotowana przez SeulKi prezentacja multimedialna o Korei Południowej,  o jej położeniu, fladze, tradycyjnych ubiorach i potrawach,  oraz gospodarczych, kulturalnych i sportowych osiągnięciach mieszkańców tego kraju a także jego walorach przyrodniczych. Sporo uwagi SeulKi poświęciła temu jak wygląda nauka w południowokoreańskiej szkole. Dowiedzieliśmy się między innymi, że koreańscy uczniowie spędzają w niej bardzo dużo czasu oraz że są  grzeczni i bardzo zdyscyplinowani. Wszyscy z dużym zainteresowaniem odbierali prezentację na temat jak się okazuje tylko geograficznie dalekiego kraju bo przecież telefony, samochody i inne koreańskie produkty towarzyszą nam na co dzień. O zaciekawieniu i bardzo dobrym przyjęciu świadczyć może seria pytań „z sali”,  które padły na jej podsumowanie.  
  Po  przerwie Rafał wziął udział w godzinie wychowawczej kl. VII. Zaplanowaliśmy to spotkanie jako koleje z realizowanych w naszej szkole w ramach doradztwa zawodowego.  
  Z relacji uczniów przebiegło ono następująco: „Pan Rafał przedstawił nam historię swojej edukacji  i pracy zawodowej, która doprowadziła go do studiów w Korei Południowej. Odpowiadając na nasze pytania wielokrotnie podkreślał, że należy się uczyć, a zdobywanie  wiedzy traktować jak  inwestowanie w swoją przyszłość. Według Niego tak się robi w Korei Południowej, gdzie na wszystkich etapach edukacji, uczniowie poświęcają na naukę o wiele więcej czasu niż u nas. I to właśnie edukacja i sumienna praca, stały się przyczyną tak szybkiego rozwoju gospodarczego tego kraju. Niektórzy z kolegów głośno wyrażali wątpliwość i zdziwienie, że można się uczyć od rana do wieczora.   W miłej i sympatycznej atmosferze spotkania dostaliśmy kolejną porcję wiadomości o tym, że nauka jest konieczna do  zapewnienia sobie dobrego startu w życie, wyboru zawodu i właściwej drogi, która dla każdego może być inna” (K i D).
  W tym czasie SeulKi uczestniczyła w lekcji języka angielskiego w kl. VI. Z wielu powodów była to lekcja wyjątkowa. Po pierwsze sama obecność gościa. Po drugie realizowane zadania m. in. pisanie swoich imion za pomocą alfabetu koreańskiego oraz nauka jedzenia pałeczkami. Jak się okazało nie tylko teoretycznie ponieważ każdy mógł solidnie poćwiczyć na przygotowanych przez  SeulKi typowo koreańskich potrawach, bulgogi i kimbap- koreańskie sushi. Poznawaliśmy więc koreańskie smaki i uczyliśmy  się witać po koreańsku. 
  Wszyscy jesteśmy bardzo  zadowoleni z przebiegu zajęć a nasi goście wcale nie wykluczyli, że jeszcze nas kiedyś odwiedzą. 
  Serdecznie dziękujemy Rafałowi i  SeulKi za wszystko czego dzięki nim doświadczyliśmy. 
  Tak więc najung-e bwayo (do zobaczenia).

  N. i U.

  Z wizytą w Korei Południowej - Obrazek 1

 • 04.04.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • Kiermasz wielkanocny

  21.03.2018

  21 marca odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu i poszczególne klasy przy ogromnym wsparciu Rodziców. Jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

  Kiermasz wielkanocny - Obrazek 1

  Teresa Bryła

 • Witamy Wiosnę

  21.03.2018

  21 marca 2018 roku powitalimy w naszej szkole wiosnę. 

  ,,Przyszła do nas pani wiosna, cała w sukni z kwiatów.

  Uśmiechnieęa i radosna, wśród lecących ptaków.

  Powróciły z nią bociany, z dalekiej Afryki.

  Żaby w stawie się zbudziły, misie i jeżyki.

  W krzewach słychać śpiew skowronka, słonko mocniej grzeje.

  Na listeczku śpi biedronka, wiatr leciutko wieje.

  Witaj wiosno! Piekna pani - cieszy nas twój powrót.

  Zieleń liści, świerszczy granie, kwiatów pełen ogród."

  Witamy Wiosnę - Obrazek 1

  Teresa Bryła

 • Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

  20.03.2018

  19 marca w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.  W konkursie wzięły udział uczennice z klas I- VI. Nad konkursem czuwały Panie:  Jolanta Wójcik i Sylwia Kozera.

  W kategorii klas I- III

  I miejsce  zajęła Wiktoria Bodnar z klasy III

  II miejsce Izabela Krawczun z klasy II

  III miejsce Kornelia Dzbeńska z klasy I

  Wyróżnienie otrzymała Nikola Sokołowska  z klasy III

  W kategorii klas IV- VI

  I miejsce  zajęła Karolina Drożewska z klasy IV

  II miejsce Amelia Wiśniewska z klasy VI

  III miejsce Nikola Apalewicz z klasy VI

  Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Komorowska z klasy V

  Wszystkie uczennice dostały z rąk Pana dyrektora Krzysztofa Osowskiego pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Wiktoria Bodnar z klasy III i Karolina Drożewska z klasy IV, będą reprezentowały szkołę w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbędzie się w Domu Kultury w Bezledach.

  Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej - Obrazek 1

  Sylwia Kozera

 • Spotkanie z Radnym

  19.03.2018

  Spotkanie z Radnym P. Krzysztofem Iwańskim

  Dnia 16.03.2018r. przedszkolaki z grupy zerowej  zaprosiły Pana Krzysztofa Iwańskiego – Radnego Gminy Bartoszyce.  Pan Krzysztof przybliżył dzieciom zadania radnego, opowiedział o swojej działalności na naszym terenie, podkreślił, iż wszelkie podjęte działania nie byłyby możliwe bez udziału lokalnej społeczności. Zachęcał dzieci do działania na rzecz grupy, a w przyszłości szkoły, np. w samorządzie klasowym, a następnie szkolnym. Takie postawy mogą sprzyjać rozwojowi umiejętności społecznych dzieci oraz uczyć podejmowania działań na rzecz innych. Zaproszenie P. Radnego związane było z realizowanym w grupie Projektem Edukacyjnym „Ekspedycja w Świat Wartości”.

  Spotkanie z Radnym - Obrazek 1

  Hanna Kuźmicz

   

 • Wolontariat

  18.03.2018

  Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkolnej  na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec drugiego człowieka. Okres nauki w szkole jest najwłaściwszy dla kreowania takich postaw. Staramy się , aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji  i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka. Uczniowie chcą nieść bezinteresowną pomoc, służąc tak potrzebującym jak i samym sobie. Wolontariat w naturalny sposób dostarcza impulsu do podnoszenia: poczucia własnej wartości oraz poziomu zadowolenia z życia. Zasada jest prosta, robiąc coś na rzecz innych, zapewnisz sobie naturalne poczucie spełnienia. Wolontariat daje możliwość wykazania się w wielu dziadzinach, a przez to do odczuwania dumy z własnych czynów i kształtowania samoświadomości. A im lepiej myślisz o sobie, tym obraz twojego życie staje się bardziej kolorowy.

  Wolontariat również rozwija wśród dzieci i młodzieży postawę alternatywną dla konsumpcyjnego stylu życia i uzależnień. Stwarza okazję do wyszukiwania autorytetów i budowania świata wartości, pomaga w rozwijaniu zainteresowań, w szukaniu pożytecznej formy spędzania czasu wolnego.  Podejmowana przez uczniów-wolontariuszy aktywność wpływa pozytywnie na rozwój ich osobowości, jest ważna i pożądana ze względu na wymiar edukacyjno-wychowawczy. Szkolne koło wolontariatu działa w naszej szkole  już drugi rok. Oto działania, które zrealizowaliśmy w tym roku szkolnym:

  - udział w akcji ZNICZ-,

  - obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza- przygotowanie  przedstawienia dla społeczności szkolnej- „Winnetou- czerwonoskóry  dżentelmen”,

  - włączyliśmy się do  akcji PACZKA DLA BOHATERA- zorganizowaliśmy zbiórkę  artykułów spożywczych dla osób walczących w czasie II wojny światowej,

  - przyłączenie się do zbiórki WOŚP,

  - „Kup pan szczotkę”- zbiórka artykułów do higieny jamy ustnej dla fundacji Redemptoris Missio,

  - zbiórka karmy dla zwierząt.

  Wolontariat - Obrazek 1

  Agnieszka Pawelczyk, Katarzyna Jakubowska

   

 • Dzień Kobiet w klasie I

  08.03.2018

  Dzień Kobiet w klasie I
  Z okazji Dnia Kobiet w klasie I odbyła się mała uroczystość, którą przygotowali chłopcy. Dziewczynki od kolegów z klasy dostały mały podarunek. Samorząd Uczniowski również pamiętał o marcowym święcie obdarowując wszystkie Kobietki z klasy słodkim  upominkiem a Panią wychowawczynię pięknym tulipanem. To był bardzo sympatyczny dzień.

  Dzień Kobiet w klasie I - Obrazek 1
  Sylwia Kozera

 • ,,Bo chcieli być wolni..." - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  02.03.2018

  ,,Bo chcieli być wolni…”

  1 marca po raz 8. obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto tych wszystkich, którzy po 1944 roku nie zgodzili się na to, by nasza Ojczyzna była rządzona przez komunistyczne władze. Nie złożyli broni, gotowi walczyć do końca. Wielu z nich zapłaciło za to cenę życia.

  Komuniści ze wszystkich sił chcieli zatrzeć po nich wszelki ślad w pamięci Polaków. Nie udało im się tego dokonać. Po ponad 50. latach zakłamania i fałszowania historii - ,,Podziemna Armia” – powróciła. ,,Wyklęci” żyją  w naszej pamięci i stają się dla młodego pokolenia Polaków wzorem patriotyzmu. Bo przecież w godzinie próby warto ,,zachować się jak trzeba” – jak zamordowana przez komunistów ,,Inka”.

  Ustawa Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 3 lutego 2011r. o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych mówi: ,,W hołdzie ,,Żołnierzom Wyklętym” – bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu.”

  2 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach odbyła się uroczystość poświęcona żołnierzom polskiego podziemia niepodległościowego. Swoją obecnością na uroczystości zaszczyciła nas pani Bożena Kruszewska, wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatury  w Elblągu, rodzice oraz cała społeczność szkolna. Członkowie nieformalnej grupy historycznej ,,Pamiętamy” w spektaklu zatytułowanym ,,Bo chcieli być wolni…” – w pięknych słowach, przeplatanych motywami muzycznymi i inscenizacją, przedstawili losy i sylwetki  ,,Żołnierzy Wyklętych”.

  Scenariusz uroczystości został opracowany przez nauczycielkę historii, p. Teresę Bryła. Dziękujemy za pomoc przy dekoracji sali  i scenografii  pani  Jolancie Wójcik i Renacie Latosińskiej.

  Cisza panująca na sali gimnastycznej i oklaski po występie stały się dowodem na to, że udało nam się trafić do serc i wyobraźni widzów.

  ,,Bo chcieli być wolni..." - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Obrazek 1

  Teresa Bryła i członkowie grupy historycznej ,,Pamietamy": Dominka Kijko, Kinga Kaczmarczyk, Nikola Apalewicz, Aleksandra Kowalska, Gabrysia Moskalewicz, Amelka Wiśniewska, Wiktoria Apalewicz, Julia Szulc, Kinga Kietlińska, Mateusz Szablak i Mikołaj Szafrański.

  ,,Bo chcieli być wolni..." - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Obrazek 2

 • 08.03.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • Spotkanie z Policją kl.VII

  27.02.2018

  Policjanci na zajęciach wychowawczych w klasie VII.

  Dwa główne tematy przyświecały spotkaniu uczniów klasy VII z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach: odpowiedzialność karna nieletnich oraz odpowiedź na pytanie „Jak zostać policjantem?”. Z zagadnieniami tymi 27 lutego 2018r. zapoznali młodych obywateli: aspirant sztabowy p. Marta Drews oraz starszy aspirant p. Rafał Słupianek.                                                                                   
  W pierwszej części uczniowie dowiedzieli się kim jest nieletni (osoba, która nie ukończyła 17 roku życia), co to jest czyn karalny, demoralizacja, czym zajmuje się sąd rodzinny i co zawiera kodeks karny.
  Następnie zaproszeni goście przybliżyli siódmoklasistom, którzy za parę lat staną przed problemem wyboru zawodu, zagadnienie związane z procedurą zostania policjantem i  pracą w tej formacji mundurowej. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjemnej atmosferze. Należałoby sobie życzyć, aby następne kontakty młodych ludzi z policjantami miały podobny przebieg.

  Spotkanie z Policją kl.VII - Obrazek 1
  Kuźmicz Bogdan

 • 18.02.2018

  Moduł Projekt został zmodyfikowany

 • Gminny turniej piłki halowej

  15.02.2018

  SPRAWOZDANIE SPORTOWE

  DNIA 15.02.2018r. W GMINNEJ HALI SPORTOWEJ W BEZLEDACH ZGODNIE Z KALENDARZEM IMPREZ SPORTOWYCH ZOSTAŁ ROZEGRANY GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I KLAS GIMNAZJALNYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY BARTOSZYCE 
  Była to czwarta impreza sportowa rozegrana w gminnej hali sportowej. Mottem przewodnim turnieju była zasada fair-play w sporcie i w życiu codziennym oraz wdrażanie młodych zawodników do uprawiania ciekawych dyscyplin sportowych jaką jest piłka nożna i rywalizacji między szkolnymi zespołami. Zacięta walka i chęć zajęcia najlepszego miejsca trwała od początku do końca gminnej imprezy sportowej. 
  Nasi  piłkarze spisali się dobrze zajmując w tym turnieju III miejsce. Do szkoły wróciliśmy z pucharem i pewnym niedosytem, ponieważ w planach mieliśmy zajęcie II miejsca. Było ono w naszym zasięgu, gdyż tylko lepszy stosunek bramek zaważył na tym, że zawodnicy z Żydowa zajęli II miejsce. Nasz zespół wystąpił w następującym składzie:
  Sosnowski Oskar              kl. IV
  Sokołowski Sebastian       kl. IV
  Gąsiewski Piotr                 kl.VI
  Aduła Radosław                kl. VI
  Szablak Mateusz               kl. VI
  Szafrański Mikołaj             kl. VI
  Dajnowski Gabriel             kl. VI
  Krześcijański Kamil           kl. VII
  Jabłonowski Gabriel          kl. VII
   
  LP    Szkoła    SP Bezledy    SP Galiny    SP Krawczyki    SP Sokolica    SP Wojciechy    SP Żydowo    PKT    Stos. bramek    Miejsce       
  1    SP   Bezledy       5:0    2:0    4:0    3:0     2:0    15    16:0     I       
  2    SP   Galiny          0:5    0:0    0:0    3:0    1:5      5    4:10     V       
  3    SP   Krawczyki    0:2    0:0    1:0    0:2    1:1      5    2:5       IV       
  4    SP   Sokolica       0:4    0:0    0:1   0:0    1:2      2    1:7       VI       
  5    SP   Wojciechy    0:3    0:3    2:0    0:0    1:0     7    3:6        III       
  6    SP   Żydowo        0:2    5:1    1:1    2:1    0:1    7    8:6        II     

  Gminny turniej piłki halowej - Obrazek 1

  Kuźmicz Bogdan

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach
  11-200 Bartoszyce, Wojciechy 66
 • 89 761 58 41

Galeria zdjęć