Nawigacja

Nawigacja

 • Szkolny turniej gry w warcaby

  16.05.2018

  Szkolny turniej gry w warcaby - Obrazek 1

 • Mali ogrodnicy z klasy I

  14.05.2018

  OGRODNICY Z KLASY PIERWSZEJ
  Uczniowie z klasy pierwszej wraz z mamą jednego z uczniów Panią Joanną Kowalkowską posadziły piękne kwiaty w wiszącym od kilku lat kwietniku na naszej szkole. Takie działania mają za zadanie, przybliżenie dzieciom pracy ogrodnika w zakresie uprawy  roślin ozdobnych.  Pierwszoklasiści  nauczyli się, jak prawidłowo należy sadzić kwiaty a teraz pod nadzorem nauczyciela będą dbały o codzienne ich podlewanie.

  Mali ogrodnicy z klasy I - Obrazek 1
  Sylwia Kozera

 • Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe

  08.05.2018


   Informacja sportowa -  Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe
  „Biegamy dla Niepodległej”. Pod takim hasłem dnia 08.10.2018r. w lasku miejskim w Bartoszycach odbyły się kolejne Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Wzięło w nich udział 5 szkół podstawowych i klasy gimnazjalne z dwóch wygaszanych gimnazjów Gminy Bartoszyce. Ogólnie startowało 106 uczniów z podstawówek i 23 z klas gimnazjalnych. Razem 129 zawodników, którzy rywalizowali między sobą  o najlepsze miejsca nagradzane medalami. 
  Głównym celem zawodów było uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wdrażanie młodych sportowców do uprawiania dyscyplin lekkoatletycznych, czynnego wypoczynku na łonie natury, zachęcanie ich do rywalizacji indywidualnej oraz krzewienie zasady fair-play w sporcie i w życiu codziennym.
  Reprezentacja naszej szkoły, podobnie jak w edycji jesiennej spisała się znakomicie. Zdobyliśmy 6 medali, w tym  4 złote oraz jeszcze  kilka bardzo dobrych miejsc.
  1.Sokołowski Sebastian  – Im. w kl. IV chł.- złoty medal
  2.Kwilińska Anna   -  IIm.  w kl. IV dz.  – srebrny medal
  3.Gronczewska Paulina -  IIIm. w kl. IV dz. – brązowy medal
  4.Galińska Anna   -  I m. w kl. V - złoty medal
  5.Śliwkowicz Mateusz - Im. w kl. V chł.- złoty medal
  6.Wiżynis Janusz – Im. w kl. VII chł. –złoty medal
  7.Socha Emilia -  Vm. w kl. IV dz.
  8.Błażejczyk Adam - IVm. w kl. V chł.
  9.Szarek Krzysztof – V m. w kl. V chł. 

  Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe - Obrazek 1

  Kuźmicz Bogdan
   

 • Konkurs recytatorski grup przedszkolnych

  26.04.2018

  Grupy Przedszkolne
  Wprowadzenie dziecka w świat wartości moralnych jest niezwykle ważne, Wartości moralne stają się drogowskazami w codziennym życiu. Dziecko, które wie, co dobre, a co złe, dokonuje lepszych wyborów. Wiedza ta, wzmocniona poczuciem własnej wartości, zmniejsza podatność na manipulacje.
  Szacunek, uczciwość, odpowiedzialność, lojalność i optymizm okazywane w kontaktach z innymi ludźmi, są ważnym kapitałem życiowym. Chcemy nauczyć dzieci jak być przyzwoitym człowiekiem, jak budować dobre relacje z rówieśnikami, jak dokonywać właściwych wyborów i być społecznie odpowiedzialnym. W związku z realizowanym Projektem Edukacyjnym  „Ekspedycja w Świat Wartości” , dnia 26.04.2018r odbył się w grupach przedszkolnych Konkurs Recytatorski. Dzieci przygotowywały się do konkursu wspólnie z rodzicami. Pięknie recytowały swoje wiersze.  Wszystkie otrzymały dyplomy oraz nagrody. 

  Konkurs recytatorski grup przedszkolnych - Obrazek 1
  Hanna Kuźmicz

 • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  26.04.2018

  26 kwietnia 2018 roku, uroczyście obchodziliśmy 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie birący udział w przedstawieniu, przypomnieli wydarzenia z historii naszej ojczyzny oraz wzieli udział w obradach Sejmu Wielkiego. Przybliżając tym samym postanowienia pierwszej w Europie ustawy zasadniczej i sylwetki ich twórców.

  Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 1ś

  Teresa Bryła

 • Lekcja otwarta w klasie I

  25.04.2018

  Rodzice uczniów klasy pierwszej zostali zaproszeni na lekcję otwartą, która odbyła się w środę 25 kwietnia 2018r..
  Głównym celem lekcji było podsumowanie udziału klasy w projekcie „ Zaprogramuj przyszłość” realizowanym przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania.
  Na początku lekcji wszyscy obejrzeli prezentację ukazującą wszystkie zajęcia, w których uczestniczyły dzieci. Po prezentacji uczniowie mogli pokazać rodzicom co już potrafią - czego się nauczyły. Podczas lekcji działały samodzielnie jak również w parach z rodzicami według instrukcji nauczyciela:
  wspólnie z rodzicami odkodowali na macie pięknego motyla,
  ułożyły na macie z kubeczków piękne dwa kwiaty, gdzie później mieli za zadanie pokazać rodzicom jak można zaprogramować robota aby doszedł do celu, 
  budowali różne mury z kolorowych kubeczków za pomocą chwytaków wykonanych z gumki i czterech sznureczków,
  zagrali w aplikacji Makey Makey Apps na różnych instrumentach oraz na owocach,
  kodowali w aplikacji drogę A.L.E.X przez połączenie QuickSupport, która jest połączona z tablicą interaktywną w klasie.

  Uczniowie wykazali się na zajęciach dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu programowania. Pracowali z rodzicami bardzo chętnie i aktywnie. W ramach projektu wszystkie dzieci pojadą na wycieczkę edukacyjną połączoną z ostatnimi zajęciami z programowania do Olsztyna. Wycieczka jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.            
  Dziękuję zaproszonym gościom za udział w zajęciach, a moim uczniom za aktywność, odwagę i bardzo ładną pracę na zajęciach.

  Lekcja otwarta w klasie I - Obrazek 1
  Sylwia Kozera

 • Kronika klasy II

  24.02.2018

  Kronika klasy II - Obrazek 1 Kronika klasy II - Obrazek 2 Kronika klasy II - Obrazek 3 Kronika klasy II - Obrazek 4

  Kronika klasy II - Obrazek 5 Kronika klasy II - Obrazek 6 Kronika klasy II - Obrazek 7 Kronika klasy II - Obrazek 8

  Agnieszka Sroczak

 • Szkolny Konkurs Recytatorski

  17.04.2018

  Dnia 17 kwietnia 2018roku odbyły się eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego ,,Spotkania z Poezją Dziecięcą".

  Zwycięzcy w kategorii klas I-III :

  -Tomasz  Makoś ( III)

  -Nikola Sokołowska  ( III)

  -Natalia Cieklińska (I)

  Zwycięzcy w kategorii klas  IV-VI:

  -Gabriel Dajnowski (VI)

  -Anna Galińska ( V)

  -Mikołaj Szafrański ( VI)

  Szkolny Konkurs Recytatorski - Obrazek 1

  W eliminacjach gminnych  Spotkań z Poezją Dziecięcą  w kategorii klas I-III wyróżnienie otrzymał  Tomasz  Makoś,

  w kategorii klas VII i gimnazjalnych - II miejsce zajęła Gabriela Moskalewicz.

  Szkolny Konkurs Recytatorski - Obrazek 2

  Danuta Fijoł

   

   

   

 • Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  21.04.2018

  Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dnia21 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bartoszycach odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jak co roku drużyna naszej szkoły wzięła też udział w tym turnieju. Zespół wystąpił w następującym składzie:

  Jabłonowski Gabriel, Marks Łukasz,  Jasiecka Jolanta, Aleksandra Kowalska  –   kl. VII

  Turniej składał się z trzech części, które były sumowane do końcowej klasyfikacji. W pierwszej sprawdzane były wiadomości z  opanowania przepisów ruchu drogowego, w drugiej trzeba było wykazać się umiejętnościami z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w konkretnej, zaistniałej sytuacji (cała drużyna spisała się w tej konkurencji wspaniale, ponieważ zdobyliśmy 18 punktów na 20 możliwych). W ostatniej, najbardziej widowiskowej i jednocześnie bardzo trudnej, należało pokonać rowerem tor przeszkód, który wszystkim uczestnikom sprawiał ogromne trudności. Jednak i tu daliśmy sobie radę, ponieważ wszyscy pojechali znakomicie. W ubiegłym roku  w końcowej klasyfikacji otarliśmy się o podium zajmując ogólnie IV miejsce, a w bieżącym wróciliśmy do szkoły z piękną statuetką i dyplomem za III miejsce. Minimalnie przegraliśmy o II miejsce z Krawczykami. Na osiem startujących drużyn z całego powiatu jest to bardzo dobry wynik. Startujący zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne, którymi były akcesoria rowerowe w formie oświetlenia przedniego i tylniego roweru.  Nasza drużyna zadeklarowała, że w następnym roku poprawią swoją lokatę i będą starali się wygrać te eliminacje i pojechać na zawody wojewódzkie. Uczniów do turnieju przygotował Kuźmicz Bogdan.

  Eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Obrazek 1

  Bogdan Kuźmicz

   

 • ,,Rodzinne budowanie"

  13.04.2018

  W piątek 13.04.2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach odbyło się kolejne „Rodzinne budowanie”. Tym razem zespoły składające się z minimum 1 dziecka  i jednej osoby dorosłej budowały domki dla owadów. Do wspólnej pracy i aktywnego, a przede wszystkim rodzinnego spędzenia wolnego czasu przystąpiło 6 zespołów. Korzystając z przygotowanych przez szkołę materiałów i merytorycznych wskazówek leśniczego Pana Zbigniewa Chorwackiego, który  całą pracę obserwował i wspierał merytorycznie, zbudowały one 6 oryginalnych konstrukcji. Zostaną one wykorzystane do stworzenia szkolnego „Hoteliku dla owadów”.  Dodatkowo w najbliższym czasie dzięki wsparciu Nadleśnictwa Górowo Iławeckie prace zostaną ocenione i nagrodzone.  Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom za pomoc w realizacji naszego zamierzenia, uczestnikom za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok. 
  Organizatorzy
  Daria Stepaniuk i Krzysztof Osowski

  ,,Rodzinne budowanie" - Obrazek 1

 • 10.04.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • Zbrodnia katyńska

  10.04.2018

   

  ,,Mogiłami znaczona jest historia Polski...

  Takiej mogiły … jeszcze nie było...”

  Kozielsk, Starobielsk, Ostaszków – to nazwy trzech obozów, w których od jesieni 1939 do wiosny 1940 roku NKWD przetrzymywało polskich jeńców wojennych. Na zawsze weszły one do naszej narodowej historii. 5 marca 1940 roku Biuro Polityczne Związku Sowieckiego podjęło decyzję o wymordowaniu okolo 25700 tysięcy Polaków z obozow dla jeńców wojennych i więzień.

  Od 3 kwietnia do 11 mają 1940 roku, zamordowano w lesie katyńskim 4421 osób, w Miednoje 6311 osób. Ponadto 7305 osób zamordowano w innych więzieniach i łagrach. Setki tysięcy Polaków trafiły na przymusowe osiedlenie, a na zagarniętych wschodnich ziemiach Rzeczypospolitej niszczono wszędzie ślady polskości.

  13 kwietnia 1943 roku Niemcy ogłosili odkrycie grobów polskich oficerów w lesie katyńskim pod Smoleńskiem. Wszystkie zwłoki nosiły ślady kuli w tyle głowy, część miala ręce związane z tyłu, a usta zakneblowane trocinami.

  Szczątki pozostałych ponad 17 tys. oficerów i innych jeńców polskich z trzech obozów odnaleziono dopiero po pięćdziesięciu latach. Zostali oni wymordowani w kaźniach NKWD w Kalininie i Charkowie, a pochowani w miejscowości Derkacze w pobliżu Charkowa oraz w Miednoje koło Tweru. Doły śmierci na zawsze miały ukryc ciala pomordowanych i prawdę o zbrodni.

  Świat miał się nigdy nie dowiedzieć...

  Zbrodnia katyńska - Obrazek 1

  Teresa Bryła

 • Z wizytą w Korei Południowej

  04.04.2018

  4 kwietnia 2018r. okazał się w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach dniem wyjątkowym , nie tylko dlatego że był to pierwszy dzień nauki po przerwie świątecznej ale przede wszystkim ze względu na gości, których społeczność szkolna miała okazję przyjmować.   Na zaproszenie dyrektora szkoły odwiedziła naszą szkołę  SeulKi Yun (Korea Południowa) - instruktorka aerobiku, tańca (k-pop, jazz, hip-hop) i spinningu, nauczycielka angielskiego, która po dwuletniej podróży po świecie (m.in. Iran, Meksyk, USA, Francja)
  zrobiła roczny przystanek na eksplorację Polski, gdzie odkrywa polską kuchnię a w wolnym czasie uczy się języka polskiego. Drugim gościem był Rafał Paprocki (Polska), urodzony w Reszlu, dzieciństwo spędził w Bartoszycach i Giżycku, absolwent WAT w Warszawie, ukończył informatykę na Wydziale Cybernetyki. Po studiach pracował jako koordynator projektów IT  i programista. Niedawno wrócił do Polski po skończonych  w Korei Południowej studiach doktoranckich.
  Spotkanie miało raczej „roboczy” charakter. Pierwszą jego część wypełniła przygotowana przez SeulKi prezentacja multimedialna o Korei Południowej,  o jej położeniu, fladze, tradycyjnych ubiorach i potrawach,  oraz gospodarczych, kulturalnych i sportowych osiągnięciach mieszkańców tego kraju a także jego walorach przyrodniczych. Sporo uwagi SeulKi poświęciła temu jak wygląda nauka w południowokoreańskiej szkole. Dowiedzieliśmy się między innymi, że koreańscy uczniowie spędzają w niej bardzo dużo czasu oraz że są  grzeczni i bardzo zdyscyplinowani. Wszyscy z dużym zainteresowaniem odbierali prezentację na temat jak się okazuje tylko geograficznie dalekiego kraju bo przecież telefony, samochody i inne koreańskie produkty towarzyszą nam na co dzień. O zaciekawieniu i bardzo dobrym przyjęciu świadczyć może seria pytań „z sali”,  które padły na jej podsumowanie.  
  Po  przerwie Rafał wziął udział w godzinie wychowawczej kl. VII. Zaplanowaliśmy to spotkanie jako koleje z realizowanych w naszej szkole w ramach doradztwa zawodowego.  
  Z relacji uczniów przebiegło ono następująco: „Pan Rafał przedstawił nam historię swojej edukacji  i pracy zawodowej, która doprowadziła go do studiów w Korei Południowej. Odpowiadając na nasze pytania wielokrotnie podkreślał, że należy się uczyć, a zdobywanie  wiedzy traktować jak  inwestowanie w swoją przyszłość. Według Niego tak się robi w Korei Południowej, gdzie na wszystkich etapach edukacji, uczniowie poświęcają na naukę o wiele więcej czasu niż u nas. I to właśnie edukacja i sumienna praca, stały się przyczyną tak szybkiego rozwoju gospodarczego tego kraju. Niektórzy z kolegów głośno wyrażali wątpliwość i zdziwienie, że można się uczyć od rana do wieczora.   W miłej i sympatycznej atmosferze spotkania dostaliśmy kolejną porcję wiadomości o tym, że nauka jest konieczna do  zapewnienia sobie dobrego startu w życie, wyboru zawodu i właściwej drogi, która dla każdego może być inna” (K i D).
  W tym czasie SeulKi uczestniczyła w lekcji języka angielskiego w kl. VI. Z wielu powodów była to lekcja wyjątkowa. Po pierwsze sama obecność gościa. Po drugie realizowane zadania m. in. pisanie swoich imion za pomocą alfabetu koreańskiego oraz nauka jedzenia pałeczkami. Jak się okazało nie tylko teoretycznie ponieważ każdy mógł solidnie poćwiczyć na przygotowanych przez  SeulKi typowo koreańskich potrawach, bulgogi i kimbap- koreańskie sushi. Poznawaliśmy więc koreańskie smaki i uczyliśmy  się witać po koreańsku. 
  Wszyscy jesteśmy bardzo  zadowoleni z przebiegu zajęć a nasi goście wcale nie wykluczyli, że jeszcze nas kiedyś odwiedzą. 
  Serdecznie dziękujemy Rafałowi i  SeulKi za wszystko czego dzięki nim doświadczyliśmy. 
  Tak więc najung-e bwayo (do zobaczenia).

  N. i U.

  Z wizytą w Korei Południowej - Obrazek 1

 • 04.04.2018

  Moduł Teresa Bryła został zmodyfikowany

 • Kiermasz wielkanocny

  21.03.2018

  21 marca odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu i poszczególne klasy przy ogromnym wsparciu Rodziców. Jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

  Kiermasz wielkanocny - Obrazek 1

  Teresa Bryła

 • Witamy Wiosnę

  21.03.2018

  21 marca 2018 roku powitalimy w naszej szkole wiosnę. 

  ,,Przyszła do nas pani wiosna, cała w sukni z kwiatów.

  Uśmiechnieęa i radosna, wśród lecących ptaków.

  Powróciły z nią bociany, z dalekiej Afryki.

  Żaby w stawie się zbudziły, misie i jeżyki.

  W krzewach słychać śpiew skowronka, słonko mocniej grzeje.

  Na listeczku śpi biedronka, wiatr leciutko wieje.

  Witaj wiosno! Piekna pani - cieszy nas twój powrót.

  Zieleń liści, świerszczy granie, kwiatów pełen ogród."

  Witamy Wiosnę - Obrazek 1

  Teresa Bryła

 • Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

  20.03.2018

  19 marca w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.  W konkursie wzięły udział uczennice z klas I- VI. Nad konkursem czuwały Panie:  Jolanta Wójcik i Sylwia Kozera.

  W kategorii klas I- III

  I miejsce  zajęła Wiktoria Bodnar z klasy III

  II miejsce Izabela Krawczun z klasy II

  III miejsce Kornelia Dzbeńska z klasy I

  Wyróżnienie otrzymała Nikola Sokołowska  z klasy III

  W kategorii klas IV- VI

  I miejsce  zajęła Karolina Drożewska z klasy IV

  II miejsce Amelia Wiśniewska z klasy VI

  III miejsce Nikola Apalewicz z klasy VI

  Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Komorowska z klasy V

  Wszystkie uczennice dostały z rąk Pana dyrektora Krzysztofa Osowskiego pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Wiktoria Bodnar z klasy III i Karolina Drożewska z klasy IV, będą reprezentowały szkołę w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbędzie się w Domu Kultury w Bezledach.

  Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej - Obrazek 1

  Sylwia Kozera

 • Spotkanie z Radnym

  19.03.2018

  Spotkanie z Radnym P. Krzysztofem Iwańskim

  Dnia 16.03.2018r. przedszkolaki z grupy zerowej  zaprosiły Pana Krzysztofa Iwańskiego – Radnego Gminy Bartoszyce.  Pan Krzysztof przybliżył dzieciom zadania radnego, opowiedział o swojej działalności na naszym terenie, podkreślił, iż wszelkie podjęte działania nie byłyby możliwe bez udziału lokalnej społeczności. Zachęcał dzieci do działania na rzecz grupy, a w przyszłości szkoły, np. w samorządzie klasowym, a następnie szkolnym. Takie postawy mogą sprzyjać rozwojowi umiejętności społecznych dzieci oraz uczyć podejmowania działań na rzecz innych. Zaproszenie P. Radnego związane było z realizowanym w grupie Projektem Edukacyjnym „Ekspedycja w Świat Wartości”.

  Spotkanie z Radnym - Obrazek 1

  Hanna Kuźmicz

   

 • Wolontariat

  18.03.2018

  Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkolnej  na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec drugiego człowieka. Okres nauki w szkole jest najwłaściwszy dla kreowania takich postaw. Staramy się , aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji  i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka. Uczniowie chcą nieść bezinteresowną pomoc, służąc tak potrzebującym jak i samym sobie. Wolontariat w naturalny sposób dostarcza impulsu do podnoszenia: poczucia własnej wartości oraz poziomu zadowolenia z życia. Zasada jest prosta, robiąc coś na rzecz innych, zapewnisz sobie naturalne poczucie spełnienia. Wolontariat daje możliwość wykazania się w wielu dziadzinach, a przez to do odczuwania dumy z własnych czynów i kształtowania samoświadomości. A im lepiej myślisz o sobie, tym obraz twojego życie staje się bardziej kolorowy.

  Wolontariat również rozwija wśród dzieci i młodzieży postawę alternatywną dla konsumpcyjnego stylu życia i uzależnień. Stwarza okazję do wyszukiwania autorytetów i budowania świata wartości, pomaga w rozwijaniu zainteresowań, w szukaniu pożytecznej formy spędzania czasu wolnego.  Podejmowana przez uczniów-wolontariuszy aktywność wpływa pozytywnie na rozwój ich osobowości, jest ważna i pożądana ze względu na wymiar edukacyjno-wychowawczy. Szkolne koło wolontariatu działa w naszej szkole  już drugi rok. Oto działania, które zrealizowaliśmy w tym roku szkolnym:

  - udział w akcji ZNICZ-,

  - obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza- przygotowanie  przedstawienia dla społeczności szkolnej- „Winnetou- czerwonoskóry  dżentelmen”,

  - włączyliśmy się do  akcji PACZKA DLA BOHATERA- zorganizowaliśmy zbiórkę  artykułów spożywczych dla osób walczących w czasie II wojny światowej,

  - przyłączenie się do zbiórki WOŚP,

  - „Kup pan szczotkę”- zbiórka artykułów do higieny jamy ustnej dla fundacji Redemptoris Missio,

  - zbiórka karmy dla zwierząt.

  Wolontariat - Obrazek 1

  Agnieszka Pawelczyk, Katarzyna Jakubowska

   

 • Dzień Kobiet w klasie I

  08.03.2018

  Dzień Kobiet w klasie I
  Z okazji Dnia Kobiet w klasie I odbyła się mała uroczystość, którą przygotowali chłopcy. Dziewczynki od kolegów z klasy dostały mały podarunek. Samorząd Uczniowski również pamiętał o marcowym święcie obdarowując wszystkie Kobietki z klasy słodkim  upominkiem a Panią wychowawczynię pięknym tulipanem. To był bardzo sympatyczny dzień.

  Dzień Kobiet w klasie I - Obrazek 1
  Sylwia Kozera

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach
  11-200 Bartoszyce, Wojciechy 66
 • 89 761 58 41

Galeria zdjęć